The Offspring napravili najveću šutku uz pjesmu Taylor Swift

The Offspring su nastupili na Hellfestu gdje su, pored svog standardnog seta, odsvirali i obradu pjesme ‘Love Story‘ od Taylor Swift.

Bend je pokušao da napravi najveću šutku uz njenu pjesmu, jer to se vjerovatno nikad nije dogodilo.

Tako je 50 hiljada ljudi pjevalo i sigurno stotinjak osoba uletilo u šutku i po svemu sudeći uživalo u izvedbi.

U nastavku pogledajte kako je bilo.

Please follow and like us: