The Offspring napravili najveću šutku uz pjesmu Taylor Swift

The Offspring su nastupili na Hellfestu gdje su, pored svog standardnog seta, odsvirali i obradu pjesme ‘Love Story‘ od Taylor Swift.
Bend je pokušao da napravi najveću šutku uz njenu pjesmu, jer to se vjerovatno nikad nije dogodilo.
Tako je 50 hiljada ljudi pjevalo i sigurno stotinjak osoba uletilo u šutku i po svemu sudeći uživalo u izvedbi.
U nastavku pogledajte kako je bilo.
Please follow and like us:
